391
222968

Flamländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
Flamländsk skola 16/1700-tal

FLAMLÄNDSK SKOLA, olja på duk, 1600/1700-tal.

Susanna i badet. Uppfodrad duk 76 x 118.

Slitage.