391
222968

Flamländsk skola 16/1700-tal

30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Flamländsk skola 16/1700-tal

Susanna in the bath

Relined canvas 76 x 118 cm.

Slitage.