597
224596

SPEGEL. Sengustavianskt Stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris

Delvis förgylld och bronserad. Dekor av klassicerande urnor. Infällda gouacher med vyer. H 185, b 73.

Dekorbortfall. Smärre skador.