606
240863

LJUSKRONA, sengustaviansk, omkring år 1800. H 85.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris

Förgylld mässingsstomme behängd med prismor. Sex ljusarmar i form av siffran fem. Droppbotten. Diam 65 cm

Slitage. Renoverad.