89
262805

Einar Jolin

(Sverige, 1890-1976)

Stilleben med orkidéer och orientaliska föremål

Signerad Jolin och daterad 1941. Duk 46 x 38 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 618 - 3 141 EUR

Klubbat pris:
35 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20