307
239928

Flamländsk skola 1700-tal

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Flamländsk skola 1700-tal

FLAMLÄNDSK SKOLA 1700-TAL , Olja på pannå,

Moses slår vatten ur klippan. 60 x 84,5 cm.

Krackelyr och ytsmuts. Mindre färgbortfall.