425
268980

KONSOLBORD. Karl Johan, 1800-talets början.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Förgyllt och bronserat. Svartmarmorerad sockel. Skiva av vitgrå spräcklig marmor. Snidad grip uppbärande skiva. Längd 74, bredd 34, höjd 82 cm.

Bakbenen ej ursprungliga.