427
272308

KONSOLBORD, 1700-talets senare del. Sengustavianskt.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
17 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerat med mahogny. Skuren dekor av astragal. Skurna genombrutna konsoler. Längd 78, bredd 43, höjd 80 cm.