90
254952

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Skogsparti med gärdesgård

Signerad J. Beck. Akvarell, tusch och kol på papper 23,5 x 21 cm.