90
254952

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Skogsparti med gärdesgård

Signerad J. Beck. Akvarell, tusch och kol på papper 23,5 x 21 cm.