370
312816

Olof Södermark, tillskriven

(Sverige, 1790-1848)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
14 500 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Olof Södermark, tillskriven
(Sverige, 1790-1848)

Fiske på bryggan

Signerad S-K och daterad 1838. Duk 28,5 x 35 cm.