776
291425

BROSCHYR. WHITE STAR LINE. "OLYMPIC" & "TITANIC". "LARGEST STEAMERS IN THE WORLD"

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
27 000 SEK
Erik Ingare
Erik Ingare
Värderingsman
+46 (0) 766 64 67 24

Broschyr med beskrivning av första och andra klass miljöerna ombord Olympic och Titanic. 32 sidor, rikt illustrerad med 16 avbildningar i färg. Baksidan stämplad "Carl Eriksson, Postgatan 84, Göteborg".

Skador.