152A
356671
Nils von Dardel

"Vattenfallet"

Signerad Dardel och daterad 1921. Duk uppfäst på pannå 113 x 145 cm.

Klubbat pris:
21 000 000 SEK
Tilläggslista
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare