1508
367063

BUDDHA, förgylld brons. Qing dynastin (1644-1911).

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Höjd 17,3 cm.

Skador.