22
367582

Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Alfred Thörne
(Sverige, 1850-1916)

Insjölandskap

Signerad Alfr. Thörne och daterad 1890. Duk 75 x 125 cm.

Formgivare