709
351962

SPEGEL. Gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld, bronserad. Delvis genombruten dekor. Medaljong med profilporträtt. Med Stockholms hallstämpel 1790-tal. Höjd 126, bredd 51 cm.