853
324770

TERASSVASER med LOCK, ett par, fajans. Marieberg, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Tryckt och målad dekor i grisallefärger av figurscen. Höjd 34 cm.

Skador, lagning, krackelyr och nagg. (2)