270
398275

Olle Baertling

(Sverige, 1911-1981)

"Irua"

Signerad Baertling och daterad 1958 a tergo. Duk 92 x 180 cm.

Utropspris:

1 000 000 - 1 200 000 SEK

120 482 - 144 578 EUR

Klubbat pris:
1 000 000 SEK
Proveniens

Københavns Kunsthandel, Köpenhamn.