333
387864

Gió Pomodoro

(Italien, 1930-1986)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 830 - 2 290 EUR
1 940 - 2 430 USD
Klubbat pris
Följerätt

Gió Pomodoro
(Italien, 1930-1986)

Senza titolo

Signerad GP och daterad- 64 och numrerad 4/6. Polerad brons. Höjd 23 cm.