481B
422444

Felix Gmelin

(Sverige, Född 1962)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 340 - 2 810 USD
Klubbat pris

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Felix Gmelin
(Sverige, Född 1962)

Felix Gmelin, olja på duk, signerad Felix Gmelin och daterad 2004 a tergo.

"Film stills 1:3". 78,5 x 100 cm.

Oramad, duken något ospänd.

Proveniens

Milliken Gallery, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.