1261
421576

SEMIANTIK GHOM. 205 x 138 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
SEMIANTIK GHOM. 205 x 138 cm.

Benvit botten med polykromt zillesultanmönster. Benvit huvudbård med blom- och palmettmönster.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar varav en skör. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med trampveck.