409481

2. OSKAR BERGMAN, "Kväll i Visby".

Signerad Oskar Bergman och daterad Visby Juli 1930. Akvarell 48 x 67 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 389 - 2 986 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
12 750 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto