409481

2. OSKAR BERGMAN, "Kväll i Visby".

Signerad Oskar Bergman och daterad Visby Juli 1930. Akvarell 48 x 67 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 2 389 - 2 987 EUR
Klubbat pris
10 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.