67
422620

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 330 - 1 600 EUR
1 390 - 1 670 USD
Klubbat pris
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

GUNNAR WIDFORSS. Signerad Widforss och daterad 1919. Akvarell.

Tunisisk gatuscen. 27 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Konstnärens familj.