82
382424

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms slott

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell med täckvitt 9,5 x 27 cm.

Proveniens

Astra AB, Södertälje.