200
439634

Willy Ørskov

(Danmark, 1920-1990)
Willy ørskov. patinerad brons. sign ørskov.

WILLY ØRSKOV. Patinerad brons. Sign Ørskov.

Utan titel. Höjd 30, längd 24 cm.

Obetydliga små repor och slitage. Något ojämn patina.
Inga övriga anmärkningar.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 907 - 3 488 EUR

Klubbat pris:

Göteborgs konstförening, otydlig etikett a tergo.

Höjd inklusive träsockel 36 cm.