225
461329

Nejad Devrim

(Turkiet, 1923-1995)

Utan titel

Signerad Nejad och daterad -56. Duk 46 x 55 cm.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

9 302 - 11 628 EUR

Klubbat pris:
60 000 SEK
Proveniens

Privatsamling, Sverige (gåva från konstnären).
Därefter i arv.