176
456824

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Vårlandskap

Signerad PM och daterad 1904. Duk 32 x 26 cm.