279
475504
Philips Wouwerman, hans krets
(1619-1668)

Rastande figurer och hästar utanför värdshus

Signerad PHLS:W. Uppfodrad duk 57 x 75 cm.

Utropspris:

400 000 - 500 000 SEK

45 558 - 56 948 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Hans krets. / Circle of.

Proveniens

A tergo stämpel med JF under krona.
Svensk privatsamling