362
470435

BYRÅ. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
8 790 - 10 500 EUR
9 330 - 11 200 USD
Klubbat pris

Fanerad med amarant, plommon och lönn. Beslag av förgylld mässing. Skiva av kolmårdsmarmor. Tre lådor. Längd 120, bredd 56, höjd 80,5 cm. Nyckel medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

533. Cecilia Johansson, hänge, silver med rutilkvarts, Göteborg 1979/80.
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
1 200 SEK