1774
534177

ANTIK USHAK. 636 x 408 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
ANTIK USHAK. 636 x 408 cm.

Vinröd botten med stort polykromt medaljongushakmönster och små stiliserade blommor. Smal ljusblå huvudbård med blommor.

Något ställvis hårdare slitage, smutsig, fläckar, lagningar.