582
349724

VÄVNAD. "Täppan". Gobelängteknik. 50 x 70 cm. Signerad AB MMF

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Klubbat pris

(AB Märta Måås-Fjetterström). Komponerad 1931. Tillverkad efter 1941. Baksidan med påsatt etikett.

Ställvis något slitage.