108
575210

GUANYIN, brons. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris

Stående hållande en ruyi-stav. Höjd 15,3 cm.

Slitage, ärgade partier.