108
575210

GUANYIN, brons. Qingdynastin, 1700-tal.

Guanyin, brons. qingdynastin, 1700-tal.

Stående hållande en ruyi-stav. Höjd 15,3 cm.

Slitage, ärgade partier.

Utropspris:

18 000 - 20 000 SEK

1 969 - 2 188 EUR

Klubbat pris: