1497
573717

PRYDNADSURNOR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Förgylld brons. Bladornerade hänklar. Höjd 35 cm.