368
580122

BESTICK, 12+11, silver, Wang Chung, Hongkong, Kina, 1800-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Gjuten dekor i form av landskapsscener. Knivar med fyllda skaft. Total vikt 1025 g. Längd 16 resp 19,5 cm.

Slitage.