817
560786

Louis Abel-Truchet

(Frankrike, 1857-1918)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Louis Abel-Truchet
(Frankrike, 1857-1918)

"Esquisse pour l'Ovation"

Signerad Abel-Truchet. Duk 54,5 x 66 cm.

Proveniens

Privatsamling.