173
602925

MATTA. Rölakan. 240,5 x 166,5 cm. Signerad ILS

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Sverige 1960-1970-tal. Geometriska mönster i vitt, svart samt olika grå och blå nyanser.

Något smutsig, smärre fläckar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

329. Anette Harboe Flensburg, "Untitled # 3".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK