174
618090

MATTA. "Oxelösunds skärgård". Flossa. 301 x 232,5 cm. Signerad DL

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 630 - 3 510 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

(Dagmar Lodén), Alice Lunds ateljé. Komponerad 1969.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar. Kortsidorna med obetydliga skador.

Tilläggslista

Skall vara Dagmar Lodén.