1275
662355

LJUSKRONA, för nio ljus. Barockstil, 1900-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris

Förgylld stomme av metall behängd med bergkristall och glas. Höjd 104, diam 64 cm.