208
623865

SITTANDE LAMA, förgylld brons. Tibet, 1900-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande på en mattdraperad kudde med båda händerna i symbolisk gest. Höjd 6 cm.

Slitage.

Tilläggslista

1900-tal/20th Century.