888
654274

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Trädgårdsvy från konstnärinnans hus, Vaucresson

Signerad Julia Beck och daterad Perce Neige Octobre 1911(?) Duk 41 x 24 cm.

Motivet är från Julia Becks hus Les Perce-neige i Vaucresson.