903
575193

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 850 - 5 330 EUR
5 540 - 6 100 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Parisisk gatuscen

Signerad Kreuger. Troligen utförd 1885-86. Pannå 13,5 x 23,5 cm.

Proveniens

Dansk privatsamling.

.