580
700607

MATTA. Rölakan. 240 x 170 cm. Signerad GB.J

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Polykrom modernistisk komposition.

Något slitage, smärre fläckar. Fransar saknas.