216
657151

Luis Gispert

(USA, Född 1972)
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
16 700 - 19 100 EUR
19 000 - 21 700 USD
Klubbat pris
200 000 SEK

Luis Gispert
(USA, Född 1972)

"DC-3"

Signerad L Gispert och daterad 2010 samt numrerad 6/6 a tergo. C-print, 139,4 x 218,2 cm.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.