1229
715943

SPEGEL. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgylld och grönpatinerad. Dekor av palmetter och lagerstav. Höjd 162, bredd 95 cm.

Glaset med ställvis folieringsskador.