1299
733981

URNA. Älvdalen, 1800-talets början, Sengustaviansk.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Blybergsporfyr. Höjd 35, diam 27,5 cm.

Nagg.