177
734582

MEDITATIONSMATTA. Semiantik Kina. 205 x 69,5 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris

Tre rutor. Röd botten med polykrom blomstermedaljong, fjärilar, heliga berget och vågor.

Ställvis slitage, något smutsig, fläckar, smärre lagningar. Långsidorna med trampveck, senare kortsidor.