178
734587

MEDITATIONSMATTA. Semiantik Baotou. 177,5 x 61,5 cm. Kina.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

Tre rutor. Röd botten med polykromt mönster av dubbelvajra och yin yang samt hörnornament. Meanderbård.

Något ställvis lite hårdare slitage, smutsig, fläckar, lagningar. Senare kortsidor.