447
713210

APOSTELSKED med Saint Simon, troligen av Laurence Gilberd, Colchester 1500-talets andra hälft.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Förgylld. Vikt 71 gram.