788
716496

DECOUPURE. Sverige 1700-tal - omkring 1800. 29,5 x 21,5 cm utan ram, med ram: 37 x 29 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Polykroma applikationer och måleri av kung Karl XII i en palatsinteriör.

Smärre fläckar. Ramen med obetydliga skador.