718
766766

Edvard Bergh

(Sverige, 1828-1880)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Edvard Bergh
(Sverige, 1828-1880)

Fiskeläge

Signerad E. Bergh och daterad 1871. Duk 95,5 x 146 cm.