566
855251

COLLIER med rosenslipade diamanter.

Utropspris
24 000 - 26 000 SEK
2 090 - 2 270 EUR
2 190 - 2 370 USD
Klubbat pris

Centrala diamanten ca 0,25 ct, kvalitet tinted/I. Stämplad 'Jka' 14K guld samt silver. Längd 37 cm. Totalvikt ca 18 g.

Några diamanter med inneslutningar som når ytan. Några länkar med mindre bucklor. Bruksslitage.